19 траўня 2024, Нядзеля, 1:20
Падтрымайце
сайт
Сім сім,
Хартыя 97!
Рубрыкі
Каментары 9
+24 +
нечисть в храме, 12:37, 5.05

Лукашенко отлучили от церкви. Помните?

Адказаць
+17 +
Дед, 13:14, 5.05

Лукашенко сам себя отлучил от Добра!
Это отпрыск лукавого, он олицетворяет Зло!
Самоизбранный лукашенко уже натворил много зла, по его приказам избивали, насиловали, лишали людей средств к существованию, оскорбляли, ложно объвиняли, лишали детей родителей, лишали родителей детей, убивали...
И те священнослужители, которые боготворят лукашенко, они служат Злу!

Адказаць
+15 +
217, 13:09, 5.05

"Православный атЕист" - Саша с Копыся - сіпаты ад прыроды (зайчыная губа), мае "ИШЧО" й прыраджоную "падучку" (эпілепсыю)...

Адказаць
+18 +
Федя, 13:13, 5.05

Власть в Беларуси держит больной человек

В этом уже никто не сомневается.
Но одно дело озвучить эту истину за пределами концлагеря "беларусь - россия", а другое дело - в самом концлагере

Адказаць
0 +
феня, 19:05, 5.05

провокатор, да?

Адказаць
+15 +
мед., 13:33, 5.05

Дурань калхозны Саша с Копыся - тое ні проста мазаічны псыхапат - ен сумесь псыхапата маныякальна-эпілептоддна-шызоіднага тыпу!
Сумесь такой Мазаічнай Псыхапаты'і - цяжкі стан здаро'ўя, які бяз лячэн'ня мае мець сумны канец, як для самога Хворага, так і для Соцыуму!..
Усе жыц'це псыхапата - тое адна шчыльная ПСЫХАПАТАЛОГІЯ!..
Псыхапат, адпаведна ж свайму дыягназу і...
«наладил белорусам» на все 30 лет одну сплошную психопаталогическую действительность!"...
Маныякальна-эпілептоідна-шызафрэнная псыхапатыя мае, ў асноўным, эндагенныя прычыны, зьвязаныя з арганічнымі зьменамі ў мозагу... Экзагенные - разьвіваюцца, звычайна, на грунту эндагенных і ўшкоджанага выхаван'ня пры няспрыяльным соцыуму...
Маньяк праходзіць стады'і:
1. Аура - фантазы'і, чакан'не.
2. Заасадызм.
3. Накаплен'не злобы, ненавісьці.
4. Кульмінацыя - злачыньства,1-е забойства, калі маньяк, знаходзячыся ш цэнтры – сам забіваць баіцца, але калі адчувае бязьпеку й бяспакаранасьць разрэджвае сваю псыхіку забойствамі...

Адказаць
+9 +
мед., 13:45, 5.05

здекамі й глумам над людзьмі "в тюрьмах, а любимое слово маньяка – «жЭстАЧАйШЭ»...
А.Лукашенко ---"Уникальность ситуации в Беларуси состоит в том, что я никАму ничЫВО не обязан"...

Маньяк атрымлівае задавальнен'не ад садызму, маючы ўладу... над чалавекам жывым ці мертвым, чога ў рэальнасьці "ничтожество" атрымаць ня можа.
У даным выпадку - гэта Ўлада над цэлай дзяржавай і ня толькі!.. «Беларусь» геапалітычна знаходзіцца ў цэнтры Эўропы, а значыць "ВласЦь" маньяка распаўсюджваецца далека за межы дзяржавы - на ўсю Кулю Земную!..

"Мозаично-эпилептическая, шизоидная психопатия"– не лечится.
Держать маньяка-убийцу в специализированном учреждении медицинского пенитенциаорного типа в дальнейшем - нет смысла, так, как его не вылечить. Также он может сбежать. Нет смысла сохранять ему жизнь в будущем.».

Адказаць
+1 +
donbessam, 13:47, 5.05

язык дипломата...не мог же он предоставить видео,где лука рога полирует круглосуточно...

Адказаць
+1 +
Віця, Няўгоднік, 22:37, 5.05

Уладу ў Беларусі трымае ...ПУЦІН!

Адказаць
 
Напісаць каментар
E-mail не будзе апублікаваны