19 мая 2024, воскресенье, 19:37
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 7
+11 +
хватит, 16:37, 7.05

Сколько людей погибнет за "парулет"? Нужно принимать решения и уничтожать это раковое образование, столетиями не дающее нормально жить европейским народам, и населению земли. Уверен, что быстрый адекватный всемирный удар, при малейшей попытке путлера уничтожить мир, может остановитььэто чудовище. Мы стоим на обрыве. Победит тот, кто нанесет хук, и сбросит руский фашизм в преисподнюю. Чем быстрее, И сильнее будет удар, тем больше надежды на выживание большинства человеческой нации. .

Ответить
+13 +
SLAVA UKRAINE, 16:38, 7.05

КРЫСА КРЕМЛЕВСКОГО ПОДЗЕМЕЛЬЯ УСТРОИЛАСЬ ЦАРЕМ В СТРАНЕ ДУРАКОВ

Ответить
0 +
шура, 17:08, 7.05

Особенно среди комментаторов ее поведения и проблем якобы оппозиции. Ну и перегрызите друг-друга. Будет нормальным людям приятно: не испачкают руки.

Ответить
+11 +
Многослов, 16:47, 7.05

Нет у него в запасе никаких нескольких лет. Он уже обречён.

Ответить
+9 +
ВІТАЎТ, 16:49, 7.05

ПуцЫн нічога людзкага не разумее.
Ён як той пасол з пекла робіць усё каб учыніць найбольшую шкоду народам Еўропы й нявольнікам ягонай турмы народў, дзе жыцьцё чалавека ў поўнасці безвартаснае, дзе чалавек існуе і памірае толькі на славу дыктатара.
Рабіць нейкія акадэмічные выснавы із каранацыі крымінала ПуцЫна, выклікае вялікі нясмак.

Ответить
+7 +
альтэрнатыва, 16:49, 7.05

Лёс (доля) "моли сортирно-кремлёвской" будзе вырашаным ЗСУ ўлетку 2024 року вайсковай апэрацыяй у Крыме.
Па зьвяртан'ні Украінай Крыму, моль сартырная мае здохнуць!
Адзінае, што хвалюе - каб ува Украіне знайшоўся Гэтман падобны В.Залужнаму! А яшчэ лепей калі Украінцы правядуць Выбары прэзыдэнта, згодна сваей Канстытуцы'і і... выбяруць Новы Парлямант!..

Ответить
+3 +
альтэрнатыва, 17:18, 7.05

Дадамо...
Дэпутацкая фракцыя "Слугі народа", якіх найбольшая колькасьць у Радзе Украіны, "працуюць" з аглядкай на "Ермака", чым, фактычна, паралізавалі працу Рады Украіны!.. Ці ня так?..
Бяз новых Канстытуцыйных Выбараў прэзыдэнта Украіны (па-Канстытуцы'і) (каб не пераважвалі... галасы "Слуг народа"), дэпутаты Рады Украіны ня могуць прымаць... разумных пастановаў, якія б набліжалі Перамогу Украіны!!..

Ответить